Чергова зустріч у мовно-літературній кав’ярні

Чергова зустріч у мовно-літературній кав’ярні

10 лютого на платформі ZOOM у проєкті мовно-літературної кав’ярні відбулася зустріч із Сергієм Пантюком, українським письменником, перекладачем, редактором, журналістом, громадським діячем і видавцем. Сергій Дмитрович є членом Національної спілки журналістів України і Національної спілки письменників України. Відомий письменник є нашим земляком, адже навчався в ЗОШ № 2 м. Кам’янця-Подільського.

Сергій Пантюк – наш випускник, закінчив філологічний факультет Кам’янець-Подільського педагогічного інституту (сьогодні — Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка). У нашу кав’ярню завітали здобувачі вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» К-ПНУ, учителі початкових класів, бібліотекарі м. Кам’янця-Подільського, Дунаївців та всі охочі. Твори Сергія Пантюка рекомендовано МОН України для читання в початковій і базовій школі.

Гість кав’ярні познайомив учасників заходу зі своїми яскравими і привабливими персонажами, веселими історіями і захопливими пригодами, завдяки чому діти читають книги Сергія Пантюка на одному диханні. Це науково-фантастична повість для дітей «Вінчі й Едісон», «Неслухняники. Вірші для дітей», повість для дітей «Тимко і ґелґотунчик Шкода», «Абетка грибничка», «Емоджинаріум» (посібник для емоційного розвитку дітей), повість «Швидше не буває» та багато інших.

Надзвичайно емоційно, змістовно, пізнавально, динамічно і цікаво! Сучасні тексти, на основі яких учитель формує компетентного учня Нової української школи! Мудрий, глибокий, критичний, талановитий письменник! Запалив аудиторію і тримав усіх учасників у полоні Слова. З яким теплом і радістю Сергій Пантюк згадував своїх учителів, викладачів, які допомогли розкрити його талант, захопливо розповідав про рідне місто Дунаївці, Камʼянець-Подільський. Крім того, 10 лютого Сергій Пантюк відзначав свій День народження. Бажаємо Вам, пане Сергію, міцного здоровʼя, невичерпної наснаги та творчих задумів у написанні прекрасних творів для дітей!

Наталя Гудима, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти