Чергове засідання ректорату: стан підготовки до акредитації, підсумки видавничої діяльності науково-педагогічних працівників і реалізація проєкту „OHIIENKO-DEH”

10 лютого відбулося чергове засідання ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Відповідно до порядку денного зустріч розпочав ректор К-ПНУ Сергій Копилов, який поінформував присутніх про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Гаранти освітніх програм Оксана Почапська, Юрій Юрчишин, Владислав Гарбар, Олександр Свідер, Евеліна Жигульова, Іван Семенець, Юрій Сморжевський, Іван Федорчук і Наталія Шеремета ознайомили членів ректорату зі станом підготовки до акредитації освітньо-професійних програм спеціальностей університету першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у ІІ семестрі 2021-2022 навчального року.

Керівник навчально-методичного відділу Людмила Воєвідко підбила підсумки видавничої діяльності науково-педагогічних працівників кафедр університету у 2021 році та завдання щодо інформаційного забезпечення освітнього процесу у 2022 році.

Члени ректорату розглянули питання щодо стану і перспектив реалізації заходів проєкту програми Британської Ради Teaching Excellence „OHIIENKO-DEH” (доповідали  учасники проекту:  Тетяна Сторчова, Андрій Хоптяр, Наталя Мєлєкесцева, Геннадій Бесарабчук).

За результатами засідання члени ректорату ухвалили низку важливих рішень.