Впровадження системи електронного документообігу в К-ПНУ

У 2022 р. у К-ПНУ продовжують роботу з виконання цільових показників діяльності закладу вищої освіти, зокрема щодо запровадження комплексної автоматизації управління вишу, з урахуванням системи електронного документообігу.

14 лютого 2022 р. на платформі ZOOM було проведено онлайнову зустріч представників університету (Геннадій Бесарабчук, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти; Віта Романюк, начальник центру інформаційних технологій; Олена Білик, старший лаборант кафедри фізики; Інна Крупіна, провідний фахівець загального відділу; Лариса Толубець, керівник загального відділу) з розробниками комп’ютерної програми «Система електронного документообігу з автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet». Під час зустрічі було обговорено налаштування зазначеного програмного продукту та організацію навчання працівників вишу.

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти