Конференція студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

23 лютого о 15:00 на платформі Google Meet відбудеться конференція студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Звіт контрольно-ревізійної комісії про виконання Кошторису видатків на утримання органів студентського самоврядування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2021 рік.
  2. Затвердження Кошторису видатків на утримання органів студентського самоврядування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2022 рік.
  3. Обрання контрольно-ревізійної комісії на 2022 рік.