Amnesty International запрошує студентів та студенток взяти участь у Конкурсі активістських ініціатив

Amnesty International запрошує студентів та студенток взяти участь у Конкурсі активістських ініціатив

Amnesty International відкрила набір заявок на щорічний Конкурс активістських ініціатив імені Лесі Харченко. Усі охочі віком від 18 років зможуть подати ідею проєкту й позмагатися за титул найкращої ініціативи. Організатори оберуть п’ятьох фіналістів і фіналісток та допоможуть втілити проєкти, що переможуть за результатами пітчингу. Автори й авторки проєктів, що дійдуть до фінального етапу, отримають менторську підтримку з боку Amnesty International, а також можливість покрити витрати на суму до 30 тисяч гривень на реалізацію ідеї.

Як стати учасником/цею конкурсу?

Перший крок – необхідно ознайомитися з правилами конкурсу. Після цього заповнити анкету, у якій детально описати ідею, мету, задачі та бюджет активістського проєкту на правозахисну тематику.

Анкети приймають до 06 березня 2022 року.

Як проходитиме процес відбору проєктів?

Автори й авторки п’ятьох найкращих за версією журі ідей будуть запрошені до етапу пітчингу, за результатами якого визначатимуть проєкти-переможці.

Що чекає на переможців та переможниць?

Ті фіналісти й фіналістки, які успішно пройдуть етап пітчингу, зможуть реалізувати проєкт за медійної та менторської підтримки Amnesty International, пройдуть тренінг із проєктного менеджменту й фінансової грамотності. Видатки на реалізацію ідеї на суму до 30 тисяч гривень зможуть покрити організатори.

Конкурс імені Лесі Харченко має на меті мотивувати більше людей в Україні створювати власні проєкти, долучатися до правозахисного руху і поширювати знання про права людини. Конкурс названий на честь колежанки Amnesty International Україна й активістки Лесі Харченко. Більшу частину свого професійного життя Леся присвятила формуванню активістської спільноти в Україні й боротьбі за права людей. На жаль, Леся передчасно померла в жовтні 2020 року, утім її справа продовжує жити. Конкурс реалізовується за фінансування і підтримки родини Лесі Харченко.

Аби заповнити анкету, необхідно перейти за покликанням.

За інформацією факультету іноземної філології