Новий договір із стейкхолдерами

Факультет іноземної філології продовжує активізовувати ефективний темп реалізації програмних результатів навчання освітньо-професійної програми “Англійська мова і література” спеціальності 035 Філологія спеціалізації 035.041 Германські мови і літератури (переклад включно), перша-англійська, з огляду на особливості культурно-історичного регіонального контексту Поділля, визначних туристичних центрів України.

Внесення до змісту освітньо-професійної програми дисципліни лекційних і практичних занять із Галузевого перекладу у сфері музеєзнавства були продиктовані, передусім, рекомендаціями стейкхолдерів-роботодавців, а саме працівників Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, з якими факультет співпрацює вже понад два роки.

14 лютого 2022 року було підписано новий договір про проведення практик здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології з Державним історико-культурним заповідником «МЕЖИБІЖ», потенційним стейкхолдером факультету іноземної філології К-ПНУ, що є подальшою ефективною запорукою успішної реалізації освітньої програми. Вдячні Олегу Погорільцю, директорові музею, за підтримку програми, розширення баз практик та перспективу працевлаштування для здобувачів вищої освіти факультету!

За інформацією факультету іноземної філології