У К-ПНУ продовжують підготовку школярів до ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальних предметів

Талановиті учні готуються захищати честь Кам’янця-Подільського на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки.

До проведення занять традиційно долучилася кафедра економіки підприємства Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Натхнення і успіхів побажав юним економістам перший проректор Володимир Дубінський.

Зустрічі зі старшокласниками відбуваються на базі сучасної лабораторії цифрової економіки #DigEco. Лабораторія функціонує в межах проєкту Програми ЄС Erasmus+ (CBHE) Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану (DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP.

Пишаємося тим, що маємо можливість співпраці в контексті підготовки учнівської команди і співпраці з Кам’янець-Подільським управлінням освіти і науки.

Вероніка Буторіна , старший викладач кафедри економіки підприємства