У К-ПНУ триває підготовка учнів до ІІІ туру Всеукраїнської олімпіади з географії

Із 07 лютого на базі кафедри географії та методики її викладання проводять освітньо-консультативну роботу з учнями закладів загальної середньої освіти м. Кам’янця-Подільського з підготовки до ІІІ туру Всеукраїнської олімпіади з географії. Високий рівень підготовки, який демонструють учні, дозволяє реалізовувати проблемні підходи під час розгляду теоретичних питань і розв’язувати складні позапрограмні задачі й практичні завдання із застосуванням спеціалізованих приладів та фахового програмного забезпечення. Це важливий досвід співпраці, що є корисним для обох сторін і який, сподіваємось, буде забезпечений високими призовими місцями та конкурсними заявами юних учасників для вступу на географічні спеціальності К-ПНУ.

За інформацією кафедри географії та методики її викладання