Успішна підготовка учнів до Всеукраїнської олімпіади з фізики на базі кафедри фізики К-ПНУ

Упродовж 7-11 лютого 2022 року  в межах співпраці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка  та управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради на базі кафедри фізики здійснювалась підготовка талановитих школярів міста Кам’янця-Подільського до ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та астрономії. Під керівництвом викладачів кафедри фізики: доцента Сергія Оптасюка, доцента Руслана Поведи та старшого викладача Романа Білика учні мали нагоду поглибити свої знання з механіки, електрики, оптики, атомної фізики, астрономії.

13 лютого  2022 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії, а 19-20 лютого  2022 року  – ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики. Школярі міста Кам’янця-Подільського на відповідному рівні зуміли продемонструвати вміння розв’язувати теоретичні задачі та виконувати експериментальні роботи та стали призерами  ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та астрономії:

Єлизавета Корпало – ІІ місце з фізики,  Кам’янець-Подільський ліцей, 9 клас;

Денис Андруховський – ІІІ місце з фізики, Кам’янець-Подільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням інформатики, 10 клас;

Володимир Боднар – ІІІ місце з фізики, Кам’янець-Подільський ліцей  І-ІІІ ступенів “Славутинка” Хмельницької обласної ради, 10 клас;

Денис Андруховський – І місце з астрономії, Кам’янець-Подільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням інформатики, 10 клас;

Софія Миколайчук – ІІ місце з астрономії, Кам’янець-Подільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням німецької мови Хмельницької області, 10 клас;

Володимир Боднар – ІІ місце з астрономії, Кам’янець-Подільський ліцей  І-ІІІ ступенів “Славутинка” Хмельницької обласної ради, 10 клас.

Вітаємо переможців олімпіади – наполегливих, розумних, активних та відповідальних учнів. І бажаємо досягти ще кращих успіхів у різноманітних турнірах та конкурсах!

Кафедра фізики