Студенти К-ПНУ – учасники науково-практичної конференції «Актуальні питання культури мовлення»

22 лютого 2022 року студенти спеціальності 013 Початкова освіта взяли участь у XІХ студентській науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КУЛЬТУРИ МОВЛЕННЯ», організатором якої є кафедра початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

У конференції взяли участь студенти та науково-педагогічні працівники з різних закладів вищої освіти України, зокрема здобувачі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Студентка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта К- ПНУ Наталія Пилипів виступила з доповіддю «Формування інфомедійної грамотності молодших школярів на уроках мовно-літературної освітньої галузі в початковій школі».

Здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта К-ПНУ Альона Слободянюк окреслила роль педагогічного партнерства як засобу розвитку культури мовлення молодших школярів.

Студентка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта К-ПНУ Марія Вуйчик визначила чинники формування культури мовлення молодших школярів засобами української поезії. Марія завершила свою доповідь на конференції декламацією вірша Дмитра Павличка «Спитай себе, дитино, хто ти є».

Щиро вдячні організаторам та учасникам конференції за інтелектуальний, комунікаційний та високопрофесійний захід.

Наталя Пилипів,
студентка 1 курсу ОС «магістр»
педагогічного факультету