День: 26.04.2022

Безкоштовні онлайн-курси для підготовки до національного мультипредметного тесту

До уваги абітурієнтів!

 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка розпочинає набір слухачів на безкоштовні онлайн-курси для підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ), який складатимуть абітурієнти у 2022 році.

Підготовку на курсах здійснюватимуть висококваліфіковані викладачі за предметами, які є складовими НМТ (українська мова, математика та історія України).

Реєстрація триватиме до 30 квітня, а онлайн-заняття розпочнуться з 2 травня.

Поспішай зареєструватися, щоб ґрунтовно підготуватися та вступити в омріяний заклад вищої освіти!

Реєстрація за покликанням: https://forms.gle/RfYBezenKmW9eSjw6

Після реєстрації вам буде надано доступ до Viber-групи, у якій Вас координуватимуть щодо проведення консультацій.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та
сприяння працевлаштуванню випускників університету

ЯКИМ БУДЕ ТЕСТ НМТ?

Попередньо Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив  інформацію щодо змісту, структури й оцінювання кожного блоку НМТ.

Центр створив демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту.

Документ зручний для тих, у кого наразі повільний інтернет або немає можливості працювати упродовж 90 хвилин за комп’ютером. Окрім завдань, тут є правильні відповіді, тож одразу можна перевірити себе. Варто зауважити, що при виконанні завдань з математики дозволено користуватися довідковими матеріалами.

Найближчим часом  буде можливість попрактикуватись в онлайновій версії випробування на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

За інформацією УЦОЯО

Оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ для здобувачів вищої освіти К-ПНУ

У межах підписаної міжінституційної угоди з Університетом Костянтина Філософа в Нітрі (Словаччина) оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ за напрямом КА 171: міжнародна академічна мобільність для здобувачів вищої освіти Університету Огієнка.

Однією з форм академічної мобільності є практика. Практика має відповідати навчальним потребам здобувачів вищої освіти відповідно до мети освітньої програми та особистісному розвитку. Упродовж практики в європейському ЗВО здобувачі вищої освіти можуть не лише покращити знання іноземної мови та міжкультурні навички, а також свої soft skills, які високо цінуються майбутніми роботодавцями. Тривалість практики – 3 місяці. Учасники практики отримуватимуть грант на проживання та проїзд.

Читати далі

Чорнобиля гіркий полин (до Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу)

Чорнобильська катастрофа, яка розпочалася 26 квітня 1986 р. з аварії на 4 енергоблоці атомної електростанції, стала на своєму початковому етапі великим потрясінням для населення України, Європи та всієї Північної півкулі, а надалі – великою проблемою для нашої держави та світової спільноти в особі різноманітних державних і комерційних структур і міжнародних організацій. В українському суспільстві в післячорнобильські роки з’явилась така юридична категорія населення, як постраждалі. Вона охоплює значний прошарок суспільства і дає медикам значний експериментальний матеріал для роботи. Великі медичні проблеми, що їх спричинила Чорнобильська катастрофа, вимагають пошуку засобів профілактики, лікування та реабілітації не тільки постраждалих дітей, а й ліквідаторів, переселенців, представників різних фахових груп, усього населення в цілому.

Читати далі