День: 15.04.2022

Як бути доброчесними в мережі?

Доброчесність — це чинити правильно, навіть якщо ніхто не бачить
А як щодо поведінки в мережі, де майже кожен крок користувача на виду?

Офіс доброчесності НАЗК із Центром протидії дезінформації підготували серію картинок про те, як бути доброчесними в мережі.

Зберігайте, запам‘ятовуйте, дотримуйтеся

Історія успіху випускника К-ПНУ

Шибівська Тетяна Олексіївна, рік випуску – 2021, спеціальність 014 Середня освіта (Математика, інформатика).

Девіз: «Лише той, хто стоїть на місці, не робить помилок»

Що спонукало Вас стати студенткою фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка?

Ще з дитинства мала мрію стати потрібною для всіх, допомагати кожному. І, не задумуючись, із перших професій-мрій обрала фах Учителя! Після закінчення школи постало питання: Куди вступати? До останнього не знала відповіді на це питання, знала лише одне, що це точно має бути вчительський напрям. Сказала собі: «Хай вирішує доля!». Неочікувано пролунав дзвінок зі словами: «Вітаю! Вас зараховано на фізико-математичний факультет Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на державну форму навчання». Емоцій не описати словами! Довго не думаючи, озвучила новину батькам, і вже наступного дня мої документи були в університеті.

Читати далі

Cемінар «Національно-патріотичне виховання молодших школярів: виклики сьогодення»

Кафедра теорії та методик початкової освіти запрошує всіх охочих на  семінар «Національно-патріотичне виховання молодших школярів: виклики сьогодення» (у межах проєкту «Марафон зустрічей учителя зі студентами», який відбудеться 20 квітня о 14:00 на платформі Google Meet.

Модератор заходу: Маланчук Катерина, вчитель початкових класів НВК 13 м. Кам‘янця-Подільського, магістр початкової освіти, зовнішній сумісник кафедри теорії та методик початкової освіти.

Долучайтесь за покликанням: https://meet.google.com/cfs-aodu-xic?hs=122&authuser=0