День: 19.04.2022

К-ПНУ працюватиме в межах Освітнього Хабу в Кам’янці-Подільському

Війна вносить свої корективи у звичний режим життя, роботи, навчання. Люди з територій, де ведуться активні бойові дії, змушені покидати свої домівки і знаходити прихисток на інших більш безпечних територіях. На сьогодні, за офіційними даними, Хмельницька область прихистила близько 129 тис. переселенців.

З метою організації системних консультацій щодо зміни чи вдосконалення професійних компетенцій, психологічного розвантаження, підтримання здорового способу життя, визначення здібностей з метою подальшого їх розвитку і вдосконалення завдяки співпраці Хмельницької військової адміністрації, Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОВА, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціації інноваційної та цифрової освіти, комп’ютерної академії IT STEP та навчальних закладів професійної освіти було створено Освітній Хаб Хмельниччини.

Читати далі

Майстерклас «Як допомогти дитині подолати емоційне напруження за допомогою арттерапії»

Кафедра теорії та методик початкової освіти запрошує всіх охочих на майстерклас «Як допомогти дитині подолати емоційне напруження за допомогою арттерапії», який відбудеться 27 квітня о 14:00 на платформі Google Meet.

Модератор заходу – Ольга Ковальчук, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри кафедри теорії та методик початкової освіти.

Долучайтесь за покликанням:  https://meet.google.com/ytm-hdpm-wcz?hs=122&authuser=0

Подяка аспіранту К-ПНУ Олександру Ребрику від Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України

Управління стратегічних розслідувань в Київській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України (начальник управління Дмитро Мартиненок) висловлює щиру подяку аспіранту К-ПНУ Олександру Ребрику за виявлену громадську позицію в активній участі та організації доставки гуманітарної допомоги мешканцям громад північної частини Київської області, які постраждали внаслідок ворожої агресії.

Разом до перемоги!

Слава Україні!

English Speaking Club

Стипендіатка програми імені Фулбрайта Вінстон Пеннібеккер (Wynston Pennybacker), яка працює в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на кафедрі англійської мови факультету іноземної філології, проводить засідання гуртка розмовного мовлення English Speaking Club.
Обговорити цікаві теми з університетського (і не тільки) життя, підвищити рівень мовної підготовки у дискусіях із носієм англійської мови, попрактикуватися у створенні англомовних різностильових текстів (Вінстон – фахівець з академічного й креативного письма) можуть усі охочі щочетверга о 17.00 за покликаням: https://meet.google.com/kku-pqmw-ruy.