День: 09.06.2022

Чергове засідання ректорату: впровадження електронної системи управління навчанням, особливості вступної кампанії-2022 та підготовка до нового навчального року

09 червня відбулося чергове засідання ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Зустріч традиційно розпочав ректор К-ПНУ Сергій Копилов з інформації щодо нормативно-правових та розпорядчих документів у галузі освіти.

Читати далі

Вступник не підтвердив своєї участі в НМТ: як бути

Український центр оцінювання якості освіти інформує щодо дій в разі непідтвердження вступником своєї участі в НМТ. Для таких здобувачів проведуть додаткову сесію тестування.
Для цього вступникам потрібно дотримуватись такого алгоритму:

• 8–18 липня ー зайти на інформаційну сторінку, заповнити спеціальну форму, розміщену у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»: підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати із запропонованого переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період додаткової сесії тестування;
• 1–10 серпня ー надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ в певному місці;
• до 12 серпня ー отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ, датою та часом початку тестування;
• 16–20 серпня ー взяти участь у додатковій сесії НМТ.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти

Відбулася чергова зустріч в межах проєкту «Кава з ректором» за участі відповідального секретаря приймальної комісії К-ПНУ Василя Чабанова

09 червня відбулася чергова зустріч ректора К-ПНУ Сергія Копилова зі здобувачами вищої освіти університету в межах проєкту «Кава з ректором». До зустрічі долучився й відповідальний секретар приймальної комісії К-ПНУ Василь Чабанов.

Учасники обговорили питання щодо оплати проживання в гуртожитках під час літніх канікул, плани на майбутній навчальний рік, особливості організації освітнього процесу в період дії воєнного стану тощо.

Здобувачі вищої освіти 4 курсу цікавилися новаціями вступної кампанії на ос «магістр», особливостями складання МКТ та фахових іспитів, форматом подання документів. На ці та інші питання, на які звернули увагу студенти, давав відповідь Василь Чабанов.

Наприкінці зустрічі ректор університету анонсував проведення заходів схожого формату і для майбутніх абітурієнтів.

Пресценр