День: 16.06.2022

Порогових балів для НМТ не встановлюватимуть

Український центр оцінювання якості освіти цього року не встановлюватиме порогових балів для Національного мультипредметного тесту.
Про це під час брифінгу сказав в.о. директора УЦОЯО Валерій Бойко.

За його словами, ще однією відмінністю цьогорічного зовнішнього оцінювання є встановлення результатів тестування одразу після складання тесту.

«Серед змін в організації проведення цьогорічного тестування є те, що, замість паперових бланків для занесення відповідей, абітурієнти складатимуть тест на комп’ютерах. Таким чином, результат буде відомий одразу після завершення складання тесту. Крім того, порогових балів складання мультипредметного тесту УЦОЯО цього року не встановлюватиме», – сказав Бойко.

Він також додав, що тестування відбуватиметься на територіях, де не ведуться активні бойові дії.

За інформацією сайту Освіта.ua

Актуальні вакансії

До уваги випускників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Одним із пріоритетних завдань університету є допомога випускникам у виборі місця роботи для подальшого успішного працевлаштування та кар’єрного зростання.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету пропонує щотижневу рубрику «Актуальні вакансії».

З метою забезпечення реалізації права на роботу відповідно до Закону України «Про вищу освіту» інформуємо випускників і студентів К-ПНУ вищої освіти про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях Хмельницької області, що відповідають фаховій підготовці (спеціальності).

Детальніше за покликанням: https://proforient.kpnu.edu.ua/2022/06/15/aktualni-vakansii-stanom-na-15-06-2022-r-2/

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та
сприяння працевлаштуванню випускників університету