День: 15.06.2022

Олександр Алєксєєв отримав відзнаку Міжнародної федерації настільного тенісу (ITTF) як суддя міжнародної категорії

Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор Олександр Алєксєєв успішно склав іспит з настільного тенісу на присвоєння звання судді міжнародної категорії ( (International Umpire (IU)) й отримав відзнаку Міжнародної федерації настільного тенісу (ITTF).

Учасники, які успішно склали іспит, отримали звання «Суддя міжнародної категорії з настільного тенісу», особистий ID-номер у світовому реєстрі «World International Umpires List» та можливіть брати участь у суддівстві найвищого рівня змагань із настільного тенісу.

Вітаємо Олександра Алєксєєва з вагомим здобутком!

кафедра спорту і спортивних ігор

Erasmus Alumni: Алла Марчишина про європейський досвід навчання та викладання

Упродовж 23-27 травня 2022 р., у межах програми Erasmus+, я мала можливість викладати курс лекцій з інтерпретації тексту в університеті польського міста Жешув (Uniwersytet Rzeszowski, Kolegium Nauk Humanistycznych, Instytut Neofilologii). Окрім прекрасних вражень від самого міста та центру його академічного життя, цей досвід був надзвичайно цінним з огляду на незвичну професійну практику, студентську аудиторію, загалом сприйняття українського викладача в університеті високого європейського рівня. Роздуми після завершення візиту можна викласти кількома кластерами.

Читати далі

Максим Городинець – призер Кубка світу зі стрільби кульової

З 27 травня по 07 червня в місті Баку (Азербайджан) відбулися змагання Кубка світу зі стрільби кульової, у яких взяв участь студент факультету фізичної культури Максим Городинець. У вправі 25 м Rapid Fire Pistol у змішаній команді разом з Анастасією Німець Максим посів 3 місце. У вправі 25 м Rapid Fire Pistol чоловіча команда Максима Городинця, Павла Коростильова та Володимира Пастернака виборола срібні медалі.

Вітаємо Максима із вдалим виступом!

Нових спортивних перемог!

Спортивний клуб