Магістрант факультету фізичної культури Олег Плотницький – найкращий гравець Чемпіонату світу 2022

Збірна України з волейболу зіграла вирішальний матч у груповому етапі Чемпіонату світу-2022. У третьому турі українські волейболісти перемогли команду Пуерто-Ріко. Такі результати дозволили Україні фінішувати другою у своїй групі та десятою у загальній класифікації, яка визначала місце у плей-оф.

Капітан збірної України, магістрант факультету фізичної культури Олег Плотницький отримав 12 очок на подачі за три матчі зі збірними Сербії, Тунісу та Пуерто-Рико і продемонстрував найкращий результат серед усіх волейболістів за підсумками групового етапу.

Крім того, спортсмен лідирує за підсумками групового раунду за зробленими дігами – захисний прийом, що виконується тильним боком долоні, отримавши 20 очок.

Пишаємося досягненнями збірної України, яка вперше за 24 роки дійшла до чемпіонату світу з волейболу і змогла пробитися у плей-оф. На стадії групового етапу українці здобули дві перемоги (над Тунісом та Пуерто-Рико) та одну наших спортсменів.

Уперед до перемоги!

За інформацією Суспільне-Спорт