Чергове засідання ректорату: актуальні питання організації освітнього процесу, стан підготовки до акредитації освітніх програм спеціальностей, забезпечення програм підвищення кваліфікації

08 вересня відбулося чергове засідання ректорату К-ПНУ. Засідання традиційно розпочав ректор університету Сергій Копилов, який поінформував членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Присутні обговорили актуальні питання організації освітнього процесу в І семестрі 2022-2023 навчального року (доповідав перший проректор Володимир Дубінський).

Декани факультетів, директор навчально-наукового інституту української філології та журналістики, керівник навчально-методичного відділу Наталія Гудима ознайомили членів ректорату зі станом підготовки структурних підрозділів університету до акредитації освітньо-професійних програм (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Доцент кафедри математики, кандидат фізико-математичних наук, доцент Уляна Гудима проаналізувала кадрове і навчально-методичне забезпечення програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників та керівників закладів освіти.

За результатами засідання ректорату ухвалено відповідні рішення.