Тренінг із надання першої допомоги для здобувачів вищої освіти педагогічного факультету

Безпека для дитини – один із головних принципів Нової української школи. Для того, щоб організувати безпечне шкільне середовище, учительство має володіти певними навичками. Одна з них – навичка домедичної допомоги. Зберегти життя до приїзду медиків – обов’язкове знання для вчителів і дуже бажане для усіх батьків. Із цією метою 13 вересня 2022 року інструктори і тренери Червоного Хреста України провели тренінг із надання першої допомоги для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта.

Працювали інструктори на двох локаціях педагогічного факультету. Тренінг об‘єднав здобувачів і науково-педагогічних працівників кафедри теорії та методик початкової освіти в межах роботи IV Школи з першої допомоги Червоного Хреста України.

Кафедра початкової освіти