К-ПНУ продовжує цикл зустрічей із педагогічними працівниками Хмельниччини

К-ПНУ продовжує цикл зустрічей із педагогічними працівниками Хмельниччини. Цього разу представники історичного факультету співпрацювали з працівниками гімназії №1 с Чемерівці в межах співробітництва з відділом освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради.

У зустрічі взяли участь: доктор історичних наук, професор завідувач кафедри всесвітньої історії Валерій Степанков, кандидат історичних наук, доцент, перший проректор Володимир Дубінський і кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії Іван Боровець, які поділилися своїми думками і поглядами на дослідження історії та її викладання, зокрема обговорили методологічні засади навчання суспільно-гуманітарних дисциплін у закладі середньої освіти.

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання у сфері освіти і науки, законодавчі зміни для розвитку системи освіти, стратегічні плани та подальшу співпрацю.