Сторінками історії К-ПНУ: першокурсники відвідали музей історії університету

Уже більше двох тижнів здобувачі вищої освіти першого курсу розпочали своє студентське життя у стінах К-ПНУ. Щодня вони відкривають для себе щось нове, знайомляться з особливостями організації освітнього процесу, роботою студентського самоврядування, профспілки та історією університету.

Чимало першокурсників завітали до музею історії Кам’янець-Подільського національного університету. Директор музею історії університету, кандидат історичних наук, доцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Ірина Паур ознайомила студентів із багаторічною історією К-ПНУ, розповіла про кожен період його діяльності.

Музей історії університету вже понад 50 років є важливим науковим та культурним осередком К-ПНУ. Сучасні стенди й експонати відтворюють історію закладу як одного з провідних освітніх, наукових і культурних осередків Західної України.