Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом запрошує долучитися до гостьових лекцій

Кафедра педагогіки та управління начальним закладом запрошує всіх охочих долучитися до гостьових лекцій:

– «Національно-патріотичне та військове виховання особистості та його значення в сучасних реаліях» начальника кафедри психології, педагогіки та соціально-економічних дисциплін Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (м. Хмельницький) Валентини Мірошниченко.

Зустріч відбудеться з 13.00 до 14:30, 06 жовтня.

– «Адаптивне управління закладом освіти в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення» доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту освіти і права Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України» (м. Київ) Зої Рябової.

Зустріч відбудеться з 13.00 до 14.30, 11 жовтня.

Доєднатися можна за покликанням  або долучитися до заходу у форматі офлайн у 208 аудиторії головного корпусу К-ПНУ.

Кафедра педагогіки та
управління навчальним закладом