Чергове засідання наукової ради К-ПНУ: осучаснення підходів до організації наукової діяльності, конкурс наукових проєктів та реалізація проєктної діяльності університету

05 жовтня, відповідно до плану роботи, відбулося чергове засідання наукової ради.

На початку зустрічі проректор з наукової роботи Світлана Миронова поінформувала членів наукової ради про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі науки.

Керівник відділу наукової роботи Тетяна Франчук і голова ради студентського наукового товариства Юрій Злотін доповіли про щодо осучаснення підходів до організації наукової діяльності здобувачів освіти як у контексті навчального процесу, так і через залучення до роботи різних наукових об’єднань. В обговоренні взяли участь доктор наук з фізичного виховання і спорту Геннадій Єдинак, заступник декана з наукової роботи і міжнародних зв’язків фізико-математичного факультету Катерина Гєсєлєва.

Світлана Петрівна також повідомила присутніх щодо проведення в К-ПНУ конкурсу наукових проєктів. Керівник відділу фандрайзингу Вероніка Буторіна надала розлогу інформацію щодо шляхів реалізації проєктної діяльності в К-ПНУ.

За результатами засідання ухвалили відповідні рішення.

Відділ наукової роботи