Підписано Договір про співпрацю зі Спортивно-реабілітаційним центром м. Красилова

30 вересня 2022 року на базі Спортивно-реабілітаційного центру Красилівського підприємства теплових мереж відбулася зустріч науково-педагогічних працівників кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання з Красилівським міським головою Нілою Островською. На зустрічі обговорили можливі напрями співпраці, майбутні спільні проєкти й удосконалення практичного складника освітнього процесу в К-ПНУ.

Інтереси університету під час укладання договору представляли завідувачка кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, доцент Евеліна Жигульова, доцент Андрій Заікін, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, фізичний терапевт Руслан Бутов та кандидат психологічних наук, лікар фізичної та реабілітаційної медицини Юлія Михальська.

У межах робочої зустрічі за участю міського голови Ніли Островської, директора спортивно-реабілітаційного центру Андрія Базюка та науково-педагогічних працівників університету обговорили питання щодо:

• партнерства та співпраці у проведенні наукових конференцій;
  • здійснення обміну працівниками для покращення якості підготовки фахівців зі спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія;
  • надання реабілітаційних послуг населенню;
  • проходження клінічного навчання здобувачами вищої освіти;
  • підготовки та реалізації спільних проєктів і наукових досліджень.

Сподіваємося на ефективну подальшу співпрацю, яка принесе чимало користі обом сторонам!

Кафедра фізичної реабілітації та
медико-біологічних основ