13 жовтня проректор з наукової роботи Світлана Миронова взяла участь у зустрічі з представниками закладів вищої освіти Швейцарії, яку ініціював Женевський університет.

Швейцарські колеги розповіли про заходи, які вони роблять для українських студентів і про українські проєкти, які підтримують.

Світлана Петрівна розповіла про систему вищої освіти в Україні, поєднання фундаментальної і прикладної підготовки. Відповіла на запитання про те, як використовують в Україні Болонську систему освіти; як освіта долає виклики, пов’язані з війною; чи надаємо ми можливість продовжувати навчання студентам, які тимчасово виїхали за кордон.

Науковий відділ