Валерія Доннікова – учасниця міжнародного інтеграційного проєкту

У містах Кельце та Щецин (Республіка Польща) упродовж першого тижня вересня (01.09-07.09 2022 р.) за сприяння Університету ім. Я. Кохановського відбулася ХХVІІ Міжнародна конференція «HOMO AESTETICUS : PROBLEM ESTETYKI W DOSWIADCZENIU LUDZKIM RYTUAŁY» у межах міжнародного інтеграційного проєкту для студентів, магістрантів і аспірантів «SZKOŁA OTWARTEGO UMYSŁU».

Студентка ІІІ курсу спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література) навчально-наукового інституту української філології та журналістики Валерія Доннікова на конференції виголосила доповідь «Художня мова роману Софії Андрухович “Фелікс Австрія”» (науковий керівник – доцент Наталія Коваленко).

Зазначимо, що здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту української філології та журналістики уже більше 10 років беруть активну участь у цьому міжнародному інтеграційному проєкті, мають можливість виголошувати доповіді на основі самостійних наукових досліджень в українських і польських університетах.

Кафедра української мови