Година мужності на факультеті спеціальної освіти, психології та соціальної роботи

З нагоди відзначення Дня захисників України здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта та здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта провели Годину мужності «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення».

Історичний екскурс в минуле, звернення до витоків свят Покрови Пресвятої Богородиці, Українського козацтва, Дня створення УПА та Дня захисників і захисниць України, історія життя випускника факультету спеціальної освіти, психології та соціальної роботи Миколи Гордійчука, поезія, присвячена воїнам України, не залишили байдужим нікого з присутніх.

Безмежна вдячність нашим захисникам і захисницям!
Вічна пам’ять полеглим за волю України!

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти