Олімпійський урок у межах проєкту «Дітям війни»

17 жовтня у межах проєкту «Дітям війни» відбувся Олімпійський урок. Зустріч дітей, які постраждали від війни із видатними спортсменами України організували кандидат педагогічних наук, доцент Леонід Гурман, кандидат педагогічних наук, доцент Аліна Боднар за участі українського футболіста, триразового чемпіона і срібного призера літніх Паралімпійських ігор, заслуженого майстра спорту України, чемпіона Європи та світу Віталія Трушева і чемпіонки світу та Європи з пауерліфтингу Анастасії Антонюк.

Учні познайомилися з олімпійськими чемпіонами, приміряли олімпійські медалі та дізналися історію найважливіших ігор у житті спортсменів. Урок проведено з метою залучення дітей до здорового способу життя та популяризації серед них спорту.

Після закінчення Олімпійського уроку діти зіграли в боулінг та отримали від спортсменів сертифікати, подарунки і медалі.

Кафедра легкої атлетики
з методикою викладання