Гостьова лекція провідного науковця, кандидата біологічних наук Мирослава Шевери на тему: «Фітоінвазії, як одна із важливих проблем сучасності»

19 жовтня 2022 року гостьову лекцію на тему: «Фітоінвазії, як одна із важливих проблем сучасності» для здобувачів першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівня освіти, аспірантів та викладачів природничо-економічного факультету К-ПНУ, запрошених колег і студентів Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, Хорольського ботанічного саду, НПП «Подільські Товтри», Хмельницького національного університету прочитав Мирослав Шевера, провідний науковий співробітник відділу систематики і флористики судинних рослин Інституту ботаніки імені М.Г. Холодного Національної академії наук України.

Мирослав Васильович понад 30 років співпрацює з нашими науковцями (консультує, проводить експедиції, публікує спільні праці).

Лекція була цікавою та пізнавальною. Після завершення цієї змістовної розмови відбулось обговорення актуальних питань.

Дякуємо спікеру за цінну наукову інформацію!

Людмила Любінська,
доктор біологічних наук,