Семінар-практикум для здобувачів вищої освіти спеціальностей Туризм та Готельно-ресторанна справа

20 жовтня в Департаменті гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради для студентів спеціальностей Туризм та Готельно-ресторанна справа відбувся семінар-практикум на тему: «Популяризація туристичного потенціалу Кам’янець-Подільської територіальної громади на 2022 р.»

Спікери семінару: завідувач відділу туризму департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради Олеся Лукашова та завідувач відділу культури департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради Аліна Васильєва.

Студенти ознайомилися з актуальною інформацією, отримали цікаві турдовідники про сучасні види туризму в нашому місті.

Щиро дякуємо за гостинність та плідну співпрацю!

Кафедра туризму та
готельно-ресторанної справи