Нові напрями співпраці: угода К-ПНУ та Кам’янець-Подільського медичного фахового коледжу

17 жовтня 2022 року завідувач кафедри біології та методики її викладання, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Казанішена та старший викладач кафедри Наталія Рубановська відвідали Кам’янець-Подільський медичний фаховий коледж.

У межах зустрічі із заступником директора з навчальної роботи Тетяною Мошак обговорили можливості реалізації практичного складника освітньо-професійної програми спеціальності Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) другого (магістерського) рівня здобуття вищої освіти. Зокрема, погодили завдання та особливості організації виробничої педагогічної практики, яка запланована на жовтень-листопад 2022 року, у закладах освіти магістрантів 2 року навчання.

За результатами зустрічі уклали договір про наукову та творчу співпрацю між КПМФК та К-ПНУ.

Кафедра біології
та методики її викладання