Методичний семінар «Нова українська школа – простір освітніх можливостей» (День 2)

У межах співпраці Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбувся другий день методичного семінару з професійного розвитку науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти К-ПНУ «Нова українська школа – простір освітніх можливостей».

Представив кафедру образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва завідувач кафедри, кандидат мистецтвознавства, доцент Іван Підгурний, який розповів учасникам семінару про традиції та інновації в художній освіті.

Під час секційного засідання вчитель образотворчого мистецтва Дунаєвецького ліцею №3 Аліна Уривко окреслила психологічні аспекти реалізації мистецької освітньої галузі. Учитель мистецтва Іванковецького ліцею Світлана Сочинська визначила особливості викладання мистецтва в НУШ.

Друга частина семінару передбачала майстер-клас «Інкорпорація сучасної техніки кракелюр із традиційними образотворчими практиками в сучасній школі», який провів доцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва, кандидат мистецтвознавства, доцент, член національної спілки художників України Іван Гуцул. Учасники спробували створити свій неповторний виріб, використавши сучасну техніку. Мистецькі твори Івана Андрійовича зберігаються в музеях Чернівців, Кам’янця-Подільського, Львова, Києва, Оттави (Канада), у приватних колекціях.

Також педагоги мали можливість відвідати екскурсію навчальним корпусом №3 К-ПНУ, який нагадує мистецький музей.

Навчально-методичний відділ