K-PNUnity – простір твоїх можливостей!

З огляду на події останнього часу, які зумовлені російською агресією, всім нам потрібно шукати нові механізми взаємодії з соціумом, шляхи самореалізації та продуктивної комунікації.

З ініціативи здобувачів освіти К-ПНУ у співпраці з відділом фандрайзингу (керівник – Вероніка Буторіна), відділом наукової роботи (керівник – Тетяна Франчук) в Університеті Огієнка працюватиме відкрита молодіжна платформа K-PNUnity. Проєкт передбачає проведення тренінгів, майстеркласів, семінарів, інтерактивних заходів, де здобувачі освіти та науково-педагогічні працівники К-ПНУ ділитимуться досвідом, ідеями, лайфхаками й цікавинками не лише в межах університетської спільноти, але й із залученням громадськості.

30 листопада в залі засідань К-ПНУ відбувся круглий стіл активних, ініціативних і зацікавлених студентів у межах платформи K-PNUnity, де обговорили організаційні моменти діяльності проєкту, висловили ідеї та побажання щодо тематики заходів тощо.

Продовжуємо спрямовувати потужний потенціал університету на користь студентської молоді й громадськості.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до діяльності платформи за покликанням.

K-PNUnity – простір твоїх можливостей!