У К-ПНУ відбулося чергове засідання ректорату

08 грудня відбулося чергове засідання ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Зустріч традиційно розпочав ректор К-ПНУ Сергій Копилов, який поінформував членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові і розпорядчі документи в галузі освіти.

Декани факультетів, директор навчально-наукового інституту української філології та журналістики та керівник навчального відділу Людмила Горчак ознайомили присутніх зі станом підготовки структурних підрозділів університету до атестації здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Члени ректорату розглянули питання щодо виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. №365), кафедрами історичного факультету (доповіла завідувач кафедри української мови Людмила Марчук).

Проректор з наукової роботи Світлана Миронова проаналізувала стан виконання ухвали ректорату від 07.10.2021 р. «Результати комплексного внутрішнього аудиту управлінських процесів в університеті (у контексті реалізації Стратегії розвитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2020-2030 роки)».

Керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Геннадій Бесарабчук провів оцінку якості організації освітнього процесу в університеті за результатами опитування учасників освітнього процесу та роботодавців.

За результатами засідання ухвалили низку важливих рішень.