Кава з ректором у нетрадиційному форматі

«Кава з ректорам» – цикл неформальних зустрічей ректора К-ПНУ Сергія Копилова зі здобувачами вищої освіти університету, що відбуваються впродовж двох років у різному форматі: безпосередньо в університеті під час аудиторних занять, на платформі Google Meet під час дистанційного навчання. Та події останнього часу дещо змінили звичні зустрічі, і відповіді на питання студенти отримали на сторінці ректора в соціальних мережах.

Здобувачі вищої освіти поцікавились, коли зможуть повернутися до аудиторного навчання, чому виникають проблеми із системою Moodle тощо. Традиційно першокурсники очікували на поради щодо успішного складання першої сесії та відповіді на питання щодо порядку нарахування стипендій. Також Сергій Анатолійович поділився своїми першими думками ранку 24 лютого і висловив упевненість у якнайшвидшій перемозі України.

Сподіваємось, що наступні зустрічі відбуватимуться в традиційному форматі.