Засідання вченої ради К-ПНУ: підсумки 2022 року та  актуальні питання організації освітнього процесу в новому семестрі

26 січня 2023 року відбулося чергове засідання вченої ради К-ПНУ.

Зі вступним словом виступив заступник голови вченої ради, заідувач кафедри історії України, доктор історичних наук, професор Олександр Завалюнюк.

Проректор з наукової роботи Світлана Миронова  прозвітувала  про наукову та науково-технічну діяльність Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за 2022 рік та пріоритетні завдання на 2023 рік у контексті реалізації Стратегії розвитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2020-2030 роки.

Аналіз фінансово-господарської діяльності університету в 2022 році та шляхи її удосконалення у 2023 році в контексті реалізації Стратегії розвитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2020-2030 роки продемонструвала заступник головного бухгалтера Тетяна Качинська.

Присутні затвердили План роботи університету на ІІ семестр 2022-2023 навчального року (доповідав перший проректор Володимир Дубінський), План роботи вченої ради університету на ІІ семестр 2022-2023 навчального року  та План роботи ректорату на ІІ семестр 2022-2023 навчального року (доповідала вчений секретар Наталія Коваленко), кандидатури здобувачів вищої освіти на призначення іменних, академічних стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України, імені державних діячів першого українського уряду, Героїв Небесної Сотні (доповідала керівник навчального відділу Людмила Горчак).

Завідувач кафедри економіки підприємства, голова комісії з питань академічної доброчесності Наталія Мазур ознайомила членів вченої ради зі звітом комісії з питань академічної доброчесності Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за 2022 рік.

За результатами засідання ухвалено низку важливих рішень.