Вітаємо Яна Утьосова з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

15 червня 2023 року на засіданні спеціалізованої вченої ради університету під головуванням Наталії Бахмат, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри теорії та методик початкової освіти, відбувся захист дисертації Яна Утьосова щодо присудження ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.

Дисертацію з теми «Взаємозв’язок уроку і позакласної роботи як чинник формування соціальної компетентності підлітків з інтелектуальними порушеннями» виконано на кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти К-ПНУ.

Науковий керівник – Олена Вержиховська, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи.

Щиро вітаємо Яна Андрійовича та його наукового керівника і бажаємо подальших професійних успіхів!

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти