Щорічне рейтингове оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за 2022-2023 н. р.

Шановні науково-педагогічні працівники!

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ (нова редакція), Положення про щорічне рейтингове оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників К-ПНУ та наказу ректора від 16.06.2023 р. №83-ОД упродовж червня-жовтня 2023 р. відбуватиметься проведення щорічного рейтингового оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників К-ПНУ за 2022-2023 н. р.

Рейтинговому оцінюванню підлягає діяльність усіх науково-педагогічних працівників кафедр К-ПНУ, як штатних, так і внутрішніх сумісників (окрім тих науково-педагогічних працівників, які працюють на умовах погодинної оплати праці чи за зовнішнім сумісництвом), які працюють у К-ПНУ не менше одного навчального року. Подання недостовірної інформації є порушенням принципів академічної доброчесності і призводить до скасування рейтингової оцінки діяльності науково-педагогічного працівника.

Перед початком роботи з автоматизованою інформаційною системою К-ПНУ «Щорічний рейтинг діяльності науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» Вам необхідно пройти авторизацію у сервісах Google, використавши свої облікові дані. Необхідно вказати особисту електронну адресу в університетському домені (kpnu.edu.ua).

РЕКОМЕНДУЄМО – «Інструкція використання науково-педагогічним працівником Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка автоматизованої інформаційної системи університету «Щорічний рейтинг діяльності науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» за 2022-2023 н. р. (https://docs.google.com/document/d/1_eLIn4kA2I6jFeXxU5S7ihzfkE4eI8hr/edit?usp=sharing&ouid=111206563116431581561&rtpof=true&sd=true).

Науково-педагогічному працівнику необхідно заповнити розділи гугл-форми автоматизованої інформаційної системи К-ПНУ «Щорічний рейтинг діяльності науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка», заповнивши необхідну інформацію на основі власної затвердженої Анкети щорічного рейтингу діяльності науково-педагогічного працівника Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (https://kpnu.edu.ua/wpcontent/uploads/2023/06/anketashchorichnohoreitynhudiialnostinpp-2023.docx):

– для штатних науково-педагогічних працівників «Форма звіту НПП за результатами діяльності у 2022-2023 н. р.»;

– для науково-педагогічних працівників за внутрішнім сумісництвом «Форма звіту НПП (за сумісництвом) за результатами діяльності у 2022-2023 н. р.» та, за потреби, «Форма звіту НПП (за сумісництвом 2) за результатами діяльності у 2022-2023 н. р.».

Продовжуємо системно працювати над удосконаленням системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університету імені Івана Огієнка!

Геннадій Бесарабчук,
керівник навчально-методичного центру
забезпечення якості освіти, кандидат педагогічних наук