Ознайомлення майбутніх економістів з успішним стартапом

Невід’ємним складником навчання студентів-економістів є ознайомлення з практичним досвідом підприємницької діяльності. Здобувачі вищої освіти ОП «Економіка підприємства» і ОП «Підприємництво, торгівля» відвідали Простір розвитку «Зоряний дім – StarHouse».

Молодь була приємно вражена успіхом упровадження стартапу в Кам’янці-Подільському. На їхні питання про виникнення ідеї проєкту, ресурсне забезпечення його реалізації та роботу із цільовою авдиторією змістовно відповіла засновниця та очільниця підприємства Світлана Онищук.

Студенти звернули увагу на високий рівень соціальної відповідальності бізнесу та значимість волонтерської діяльності StarHous для громади.

Старший викладач кафедри економіки підприємства Вероніка Буторіна висловила сподівання на подальшу співпрацю із Простором розвитку «Зоряний дім – StarHouse».

Кафедра економіки підприємства