День: 14.07.2023

«за самовіддане служіння українському народові, активну громадянську позицію в умовах воєнного стану»: Світлана Миронова отримала відзнаку Хмельницької обласної ради

Доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи К-ПНУ Світлана Миронова отримала Подяку Хмельницької обласної ради та нагрудний знак «За державницьку позицію» з нагоди Дня Української Державності.

Відзначили самовіддане служіння українському народові, активну громадянську позицію в умовах воєнного стану, вагомий внесок у наближення Перемоги, участь у національному відродженні України, утвердження її незалежності, патріотизм, популяризацію українських духовних цінностей Світлани Петрівни.

Вітаємо! Нових звершень на славу Україні!

Юрій Юрчишин отримав подяку за активну громадянську позицію, підтримку та вагомий внесок у роботу ЗСУ

Завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання К-ПНУ, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Юрій Юрчишин отримав подяку від командування та особового складу військової частини А7279 за активну громадянську позицію, підтримку та вагомий внесок у роботу частини.

Уперед до досягнення нашої спільної мети!

Здобувачі вищої освіти К-ПНУ на пленері в Німеччині

Із 6 липня в Німеччині триває пленер, який організував доцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Іван Гуцул. Здобувачі вищої освіти спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Тетяна Гарліцька, Уляна Антощишена, Оля Шевчук, Ангеліна Кіселюк, Яна Куріліна, а також випускниці Мар’яна Леонтюк і Тома Мазур набувають досвіду під керівництвом досвідченого художника. Також у дівчат є можливість відвідати музейні заклади м. Мольберген.

Читати далі

У К-ПНУ збільшили кількість місць державного замовлення на освітню програму Фізична реабілітація

Кабінет Міністрів збільшив державне замовлення на 2023 рік на підготовку фахівців медичних спеціальностей, соціальних працівників та робітничих кадрів.

Відтак у К-ПНУ більш ніж удвічі збільшили кількість місць на здобуття ступеня вищої освіти “бакалавр” за кошти державного замовлення за освітньою програмою Фізична реабілітація.

Також у державному замовленні визначено пріоритетні галузі для підготовки фахівців найпотрібніших спеціальностей, а саме: інженерно-технічні, педагогічні та природничі.

Чекаємо майбутніх здобувачів вищої освіти в академічній родині Університету Огієнка!

Приймальна комісія,
за інформацією Освіта.ua