Ольга Якубовська взяла участь у Міжнародній конференції з відбудови України у Варшаві

3-4 липня в музеї «Королівські Лазеньки» у Варшаві відбулась Міжнародна конференція «Архітектура викликів — відбудова України». З-поміж учасників конференції – фаховий реставратор живопису, художник-педагог, асистент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Ольга Якубовська.

Мета заходу – об’єднати академічну спільноту та культурні, наукові, технічні й економічні еліти задля усвідомлення наслідків війни в Україні.

Організаторами конференції є архітектурний факультет Варшавського технологічного університету та Рада національної спадщини Польщі.

Під час зустрічі обговорили п’ять основних актуальних питань:
— масштаби війни та напрями відбудови України;
— архітектурну спадщину та її захист в контексті відбудови України;
— принципи сталого розвитку у зв’язку з процесом відбудови України;
— архітектурну відповідь на кризу переселених осіб в Україні;
— міське планування для відродження територій, що постраждали від війни.

кафедра образотворчого
і декоративно-прикладного мистецтва