Здобувачі вищої освіти К-ПНУ серед призерів Кубку Європи з дзюдо серед юніорів

8-9 липня в м. Пакш ( Угорщина ) завершився черговий етап Кубку Європи серед юніорів, який зібрав більше 360 учасників, серед яких 40 українців.

Золото у категорії до 73 кг виборов  здобувач вищої освіти факультету фізичної культури спеціальності 014 Середня освіта. Фізична культура Денис Докторов.  Відзначимо, що для Дениса це перша серйозна нагорода  з міжнародних турнірів за час його кар’єри.

Срібну нагороду отримав здобувач вищої освіти факультету фізичної культури спеціальності 017 Фізична культура і спорт. Тренер з видів спорту Іван Кутенков (до 90 кг). Це перша срібна нагорода Івана на юніорському рівні.

На бронзову сходинку п’єдесталу піднявся студент факультету фізичної культури спеціальності 014 Середня освіта. Фізична культура Каріім Нурієв у ваговий категорії до 100 кг.

Вітаємо спортсменів та тренерів із перемогами! Слава Україні!

Спортивний клуб