Михайло Кохан — чемпіон Європи серед молоді!

У Фінляндції відбувається чемпіонат Європи з легкої атлетики U23. Збірну України на турнірі представляють 41 спортсмен і вони вже почали приносити нагороди нашій країні.

Студент факультету фізичної культури К-ПНУ Михайло Кохан захистив звання чемпіона Європи з метання молота. Цього року вже вигравав молодіжний Кубок Європи та посів друге місце на Європейських іграх.

На Чемпіонаті U23 Михайло здобув проміжне лідерство після перших двох спроб, показавши результат 76,16 метра. Поступившись опонентам у п’ятій спробі, Михайло після цього зробив фінальний ривок та встановив результат 77,21 метра.

Це дозволило українцю взяти вже п’яту поспіль перемогу в сезоні-2023. До того ж цей показник став рекордним для Михайла в сезоні, адже на Європейських іграх легкоатлет підкорив 77,03 метра.

Пишаємося нашими спортсменами! Нових успіхів і перемог!