К-ПНУ в базі факультетів та кафедр журналістики Українського інституту медіа та комунікації

Український інститут медіа та комунікації започаткував створення бази університетських освітніх програм з журналістики, щоб допомогти абітурієнтам зробити кращий вибір.
Варто відзначити, що серед викладачів кафедри журналістики К-ПНУ – науково-педагогічні працівники, які пройшли навчальну програму з методики викладання в Академії викладачів журналістики (JTA), яка реалізується за підтримки DW Akademie.

Відтак у 2021 році кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, доцент кафедри журналістики Оксана Почапська, доктор філологічних наук, професор Олександр Волковинський, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри журналістики Наталія Загоруйко, кандидат філологічних наук, доцент Ірина Насмінчук взяли участь у тренінговій програмі Journalism Teachers’ Academy за підтримки DW Akademie.

«Наша програма поєднує теоретичні та прикладні навчальні дисципліни, здобутки традиційної й цифрової журналістики. Це забезпечує комплексний підхід у підготовці фахівців, які знають теоретичні й практичні аспекти соціальних комунікацій, володіють технологіями створення медіаконтенту й медіапродукту, орієнтуються в сучасних тенденціях розвитку медіагалузі, зокрема регіональної журналістики, уміють ефективно працювати в ЗМІ й суміжних сферах, є конкурентоспроможними на сучасному медіаринку», — зазначає Оксана Почапська.

За інформацією Українського інституту медіа та комунікації