День: 25.08.2023

Вітаємо завідувача кафедри англійської мови із присвоєнням ученого звання професора кафедри !

Завідувачу кафедри англійської мови, доктору філологічних наук Аллі  Марчишиній присвоєно вчене звання професора кафедри англійської мови Університету Огієнка.

Вітаємо Аллу Анатоліївну із вагомим науковим здобутком, успіхів у професійній діяльності!

Студенти К-ПНУ посіли призові місця на змаганнях XVIII літньої універсіади України з боротьби вільної

У м. Хмельницькому завершилися змагання XVIII літньої універсіади України з боротьби вільної .

У змаганнях взяли участь студенти факультету фізичної культури К-ПНУ, які посіли призові місця:

1 місце -Денис Сагалюк (в/к 92 кг);

2 місце -Ганна Поштар (в/к 68 кг);

3 місце -Данііл Ткачук (в/к 65), Ганна Колосова (в/к 76 кг), Данііл Підлипенець (в/к 97 кг).

Серед усіх ЗВО України Університет Огієнка посів ІІІ місце.

Тренери: доцент, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, заслужений тренер України Михайло Гуска та викладач кафедри спорту і спортивних ігор Василь Мазур.

Вітаємо тренерів і спортсменів з успішним виступом на змаганнях. Бажаємо подальших перемог!

Спортивний клуб