День: 24.08.2023

ІІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з її Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки (Інститут), Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (Уповноважений), Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку у співпраці та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні оголошують про проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини.

Читати далі

Молитва за Україну: у К-ПНУ відбувся врочистий міжконфесійний молебень

Традиційно 24 серпня, у День Незалежності України, у Храмі Різдва Христового ПЦУ, що біля навчального корпусу історичного факультету К-ПНУ, відбувся врочистий міжконфесійний молебень за Україну.

У богослужінні взяли участь науково-педагогічні працівники та співробітники університету, представники релігійної громади міста, зокрема священник релігійної громади Храму Різдва Христового ПЦУ отець Марат та настоятель храму Богоявлення Господнього отець Мар‘ян.

Присутні молилися за Україну, воїнів, що захищають нашу Батьківщину, тих,  хто віддав своє життя за Незалежність, якнайшвидшу Перемогу та світле мирне майбутнє України.

Вітання з Днем Незалежності України!

Щиросердно вітаємо всю університетську академічну спільноту із річницею Дня Незалежності України!

Сьогодні 32 День Незалежності у своїй історії та другий — за період повномасштабної війни з росією. Це день, який укотре нагадує, що ми маємо право самостійно визначати свою долю. А також це момент, щоб оцінити наше сьогодення та осмислити майбутнє.

Незалежність — це результат боротьби багатьох «Хоробрих сердець». Ціна нашої волі -це тисячі життів невинних людей, безліч зруйнованих доль. Слава і шана тим, хто боровся і бореться за нашу свободу!

Викладачі та студенти! Нехай кожен крок, який ви робите, буде внеском у розвиток нашої України. Хай ваші дослідження сприяють процвітанню нашої країни. Спільно ми будуємо майбутнє, сповнене можливостей і досягнень.

Не втрачаймо надії, якою б складною не була ситуація. Нехай наші мрії про нове завтра збудуться! Мирного неба кожній українській родині! Щасливого майбутнього українській молоді!

Вільні! Незалежні! Незламні! Єдині!

Слава Україні!

З повагою –
Сергій Копилов, ректор університету
Борис Коваленко, голова профкому працівників університету