День: 09.08.2023

Студентка факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи К-ПНУ - методистка відділу розробки навчальних програм МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства»

Студентка магістратури факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи К-ПНУ  спеціальності 232 Соціальне забезпечення Юлія Вахно стала методисткою відділу розробки навчальних програм Міжнародної громадської організації «Міжнародний центр розвитку і лідерства».

Читати далі

Студентка К-ПНУ Олександра Чернуха здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

В Ізраїлі закінчилися змагання з легкої атлетики чемпіонату Європи U-20. Студентка факультету фізичної культури К-ПНУ Олександра Чернуха здобула золоту медаль у потрійному стрибку.

Вітаємо Олександру та її тренера – викладача кафедри спорту і спортивних ігор Олега Вергуша з успішним виступом. Бажаємо подальших перемог!

Спортивний клуб