Вітання ректорату та профспілкового комітету працівників університету до Дня знань

Дорогі студенти, викладачі та працівники університету!

Щиро вітаємо вас із початком нового навчального року і Днем знань!

Знання завжди були ключем до розвитку суспільства та подолання викликів, навіть у найскладніших умовах. Адже саме знання дають нам змогу зрозуміти та адаптуватися до змін, знаходити раціональні рішення та розв’язувати найскладніші задачі.

Шановні студенти! Бажаємо вам віри у свої сили, наснаги для подолання труднощів та впевненості у своїх здібностях. Використовуйте всі можливості та самовдосконалюйтеся! Нехай цей навчальний рік принесе незабутні враження, цікаві знайомства, ґрунтовні знання і  стане для вас роком нових звершень.

Викладачам і працівникам бажаємо невичерпної енергії, натхнення на нові ідеї та проєкти, задоволення від професійної діяльності!

Разом ми будуємо майбутнє, тож відкриваймо нові горизонти з вірою у свої можливості.

Уперед – до нових досягнень і Перемоги!  Будьмо стійкими і мужніми на освітньому фронті!

З повагою –
Сергій Копилов, ректор університету
Борис Коваленко, голова профкому працівників університету