День: 01.09.2023

Вітання ректорату та профспілкового комітету працівників університету до Дня знань

Дорогі студенти, викладачі та працівники університету!

Щиро вітаємо вас із початком нового навчального року і Днем знань!

Знання завжди були ключем до розвитку суспільства та подолання викликів, навіть у найскладніших умовах. Адже саме знання дають нам змогу зрозуміти та адаптуватися до змін, знаходити раціональні рішення та розв’язувати найскладніші задачі.

Шановні студенти! Бажаємо вам віри у свої сили, наснаги для подолання труднощів та впевненості у своїх здібностях. Використовуйте всі можливості та самовдосконалюйтеся! Нехай цей навчальний рік принесе незабутні враження, цікаві знайомства, ґрунтовні знання і  стане для вас роком нових звершень.

Викладачам і працівникам бажаємо невичерпної енергії, натхнення на нові ідеї та проєкти, задоволення від професійної діяльності!

Разом ми будуємо майбутнє, тож відкриваймо нові горизонти з вірою у свої можливості.

Уперед – до нових досягнень і Перемоги!  Будьмо стійкими і мужніми на освітньому фронті!

З повагою –
Сергій Копилов, ректор університету
Борис Коваленко, голова профкому працівників університету

У К-ПНУ провели інструктаж із питань безпеки в умовах воєнного стану

Зважаючи на тривалу збройну агресію рф та дію правового режиму воєнного стану на всій території України, в умовах продовження бойових дій та загрози ракетно-бомбових ударів, руйнувань (пошкоджень) інфраструктури, основним завданням є забезпечення безпеки для кожного учасника освітнього процесу.

В університеті облаштовані укриття, евакуаційні шляхи відповідають нормам законодавства, встановлені таблички біля входу до захисних та інших споруд, призначених для укриття. Важлива для збереження життя інформація поширюється через різні ресурси: сайти, соціальні мережі, шляхом загальноуніверситетського оповіщення тощо. Задля висвітлення безпекової інформації та алгоритму дій на випадок ракетної небезпеки, загрози виникнення терористичного акту розробили «Правила безпеки у воєнний час». Читати далі

У К-ПНУ оголошено додатковий набір для здобуття ос «бакалавр» та ос «магістр»

Для вступників на навчання на основі повної загальної середньої освіти  та НРК 5:

04-11 вересня – реєстрація заяв на участь у співбесідах та творчих конкурсах для вступу виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб;

13-18.09 – реєстрація заяв вступників.

Для осіб, які здобуватимуть ос «бакалавр» за іншою спеціальністю, здобули раніше такий самий або вищий ступінь(рівень) вищої освіти, або осіб, які здобувають його не менше одного року:

04-11 вересня – реєстрація заяв вступників на участь у вступних випробуваннях;

13-18 вересня – реєстрація заяв вступників на участь у конкурсному відборі.

Для вступників, які здобуватимуть ос «магістр» на основі НРК6 та НРК7:

11-18 вересня – реєстрація заяв на участь у співбесіді замість ЄBI, фаховому іспиті замість ЄФВВ;

22-26 вересня – реєстрація заяв вступників для участі в конкурсному відборі.