День: 07.09.2023

Високі досягнення студентів К-ПНУ на чемпіонаті Хмельницької області з важкої атлетики

2-3 вересня 2023 року в м. Городок відбувся чемпіонат Хмельницької області з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років.

У змаганнях взяли участь студенти факультету фізичної культури К-ПНУ.

За результатами чемпіонату золоті нагороди здобули:

• ВалеріяСокальська (група FKS1-B23);
  • ІринаСокальська (група FKS1-B20);
  • ЮрійКожухар (група FK2-B22);
  • ДенисІвасечко (група FK1-B21);
  • ЄвгенПрисяжний (група FK1-B21);
  • ДенисСокол (група FK1-B21).

Срібло чемпіонату Хмельницької області виборов Ростислав Лисов (група FKS1-B21).

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Мельник, Тетяна Хецінська та Леонід Щербина .

Вітаємо спортсменів і тренерів із високими досягненнями та бажаємо подальших спортивних звершень!

Спортивний клуб

«Разом до перемоги!»: виставка творчих робіт студентів і викладачів К-ПНУ

Запрошуємо на виставку творчих робіт студентів і викладачів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва К-ПНУ «Разом до перемоги!».

Захід відбудеться в межах відзначення Дня захисників та захисниць України.

Де? І поверх головного корпусу К-ПНУ.

Коли? Із 25 вересня.

Першість Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з пляжного волейболу серед жіночих команд

11-12 вересня о 16.00 на стадіоні К-ПНУ відбудеться першість Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з пляжного волейболу серед жіночих команд, присвячена Міжнародному дню студентського спорту.

У змаганнях беруть участь жіночі збірні команди факультетів.

Долучаймось до підтримки воїнів ЗСУ!

Випускник природничого факультету 2014 року Дмитро Ганаба захищає нашу державу на Куп’янському напрямку (Харківська область) у складі 1551 військової частини.
Для виконання бойових завдань йому та побратимам потрібні тепловізори, планшети та інші технічні прилади.
Будемо вдячні за допомогу.

Приватбанк 4149499170005019
Монобанк 4441111136447525

Разом ми можемо зробити більше – долучаймось до підтримки воїнів ЗСУ!